Rīgas iela 22a, Daugavpils. (LKC)
+371 26823143

Pasaules Fitnesa Federācijas Mācību Fitnesa Centrs “Sport”

Mēs strādājam kopš 1996. gada.

Treneru kursu programma

fitnesa trenera profesijas apgūšana

 

Latvijas Kultūras un izglītības ministrijas lēmums (№2-26/113)

Par oficiālās izglītības iestādes statusa piešķiršanu apmācības centram „Sports” (reģ. Nr. 2760801002, Daugavpils, Rīgas 22a (LKC) „Fitnesa centrs”) sporta treneru sagatavošanai bodibildingā un fitnesā, iekļaujot to oficiālo profesionālo iestādes reģistrā:

 

Работа фитнес тренером в ЕС

Tas nozīmē: apmācības fitnesa centra „Sports” izsniegtais trenera sertifikāts ir obligāti likumīgs visā Eiropas Savienībā, kā arī citās pasaules valstīs, kas atzīst izglītību Eiropā (gandrīz jebkurā pasaules valstī).

Fitnesa Centra studiju programma (60 stundas)

Jautājumos par fitnesa un kultūrisma trenera oficiālās profesijas iegūšanu vai kvalifikācijas paaugstināšanas, rakstiet: wff@inbox.lv

iegūt fitnesa trenera sertifikātu

Oficiālais profesionālais sertifikāts, uz kura pamata jūs varat pieteikties darbam kā fitnesa un kultūrisma treneris jebkurā Eiropas un pasaules valstī.

sporta treneris darbs ES

Sīkāka informācija šeit

 

Mūsu abiturienti un viņu apmācības trenera sertifikātu numuri:

192/144 – Valliste Andre /Валлисте Андре/ (Estonia)

191 – Nikiforenko Artur /Никифоренко Артур/ (Latvia)

190 – Sakhatov Roman /Сахатов Роман/ (Estonia)

189 – Rybakov Andrzej /Рыбаков Анджей/ (Latvia)

188 – Ermakov Andrey /Ермаков Андрей/ (Latvia)

187 – Kachukas Anton /Качукас Антон/ (Estonia)

186 – Savelyeva Olga /Савельева Ольга/ (Estonia)

185 – Piskunov Maxim /Пискунов Максим/ (Latvia)

184 – Kovbovich Igor /Ковбович Игорь/ (Latvia)

183 – Melkumov Gennady /Мелкумов Геннадий/ (Latvia)

182 – Kholin Ruslan /Кхолин Руслан/ (Estonia)

181 – Masalov Evgeny /Масалов Евгений/ (Estonia)

180 – Isate Alexandra /Исате Александра/ (Latvia)

179 – Danilova Nadezhda /Данилова Надежда/ (Latvia)

178/130 – Yagudkin Stanislav /Ягудкин Станислав/ (Estonia)

177/129 – Katkevicha Gunta /Каткевича Гунта/ (Latvia)

176/128 – Risich Maxim /Рисич Максим/ (Latvia)

175/127 – Kryukova Regina /Крюкова Регина/ (Latvia)

174/126 – Korneev Dmitry /Корнеев Дмитрий/ (Russia)

173/125 – Parfyonova Veronika /Парфёнова Вероника/ (Latvia)

172/124 – Yemelyanova Tatyana /Емельянова Татьяна/ (Latvia)

171/123 – Stashans Aleksey /Сташанс Алексей/ (Latvia)

170/122 – Slawinskas Jonas /Славинскас Йонас/ (Lithuania)

169/121 – Ozols Ivars /Озолс Иварс/ (Latvia)

168/120 – Kudreev Evgeny /Кудреев Евгений/ (Estonia)

167/119 – Nishaeva Yuliya /Нишаева Юлия/ (Estonia)

166/118 – Nikulina Alexandra /Никулина Александра/ (Russia)

165 – Kopyeva Elena /Копьева Елена/ (Estonia) (117)

164 – Moshchinsky Herman /Мошчинский Герман/ (Latvia) (116)

163 – Smolkov Andrey /Смолков Андрей/ (Latvia) (115)

162 – Portnova Yuliya /Портнова Юлия/ (Latvia) (114)

161 – Volkov Alexander /Волков Александр/ (Estonia) (113)

160 – Kayts Adrey /Кайтс Адрей/ (Estonia)

159 – Novikov Ruslan /Новиков Руслан/ (Latvia) (112)

158 – Volkov Sergey /Волков Сергей/ (Latvia) (111)

157 – Osis Oskars /Осис Оскарс/ (Latvia) (110)

156 – Murniyeks Andrey /Мурниекс Андрей/ (Latvia) (109)

155 – Bogdanova Natalya /Богданова Наталья/ (Latvia) (108)

154 – Dimitsky Roman /Димицкий Роман/ (Ukraine) (107)

153 – Kolpakova Ksenia /Колпакова Ксения/ (Latvia) (106)

152 – Dergacha Yuliya /Дергача Юлия/ (Latvia) (107)

153 – Kolpakova Ksenia /Колпакова Ксения/ (Latvia) (106)

151 – Petunov Igor /Петунов Игорь/ (Latvia) (104)

150 – Vishkers Ernest /Вишкерс Эрнест/ (Latvia) (103)

149 – Bulmeysters Ervins /Булмейстерс Эрвинс/ (Latvia) (102)

148 – Bulmeystere Yana /Булмейстере Яна/ (Latvia)) (101)

147 – Bykova Karina /Быкова Карина/ (Latvia) (100)

146 – Rogozin Valery /Рогозин Валерий/ (Latvia) (99)

145 – Kadikis Vladislav /Кадикис Владислав/ (Latvia) (98)

144 – Vinks Vladimir /Винкс Владимир/ (Latvia) (97)

143 – Gulbis Rolands /Гулбис Роландс/ (Latvia) (96)

142 – Kovalevski Janis /Ковалевский Янис/ (Latvia) (95)

141 – Kazubsky Sergey /Казубский Сергей/ (Estonia) (94)

140 – Belyi Sergey /Белый Сергей/ (Russia) (93)

139 – Veveritsa Margarita /Веверица Маргарита/ (Latvia) (92)

138 – Seylis Vitaly /Сейлис Виталий/ (Latvia) (91)

137 – Kokhs Gvido /Кохс Гвидо/ (Latvia) (90)

136 – Runov Konstantin /Рунов Константин/ (Russia) (89)

135 – Lebedeva Elena /Лебедева Елена/ (Latvia) (88)

134 – Gabrans Lauris /Габранс Лаурис/ (Latvia) (87)

133 – Okhna Arnold /Охна Арнольд/ (Estonia) (86)

132 – Ivanov Evreny /Иванов Еврений/ (Estonia) (85)

131 – Fedyunin Anton /Федюнин Антон/ (Latvia) (84)

130 – Vasilyev Vladimir /Васильев Владимир/ (Latvia) (83)

129 – Anskayte Vendiya /Анскайте Вендия/ (Latvia) (82)

128 – Olenets Andrey /Оленец Андрей/ (Latvia) (81)

127 – Kolosov Igor /Колосов Игорь/ (Latvia) (80)

126 – Matveeva Irina /Матвеева Ирина/ (Latvia) (79)

125 – Gordy Evgeny /Гордый Евгений/ (Latvia) (78)

124 – Okhna Arno /Охна Арно/ (Estonia) (77)

123 – Gusev Maxim /Гусев Максим/ (Latvia) (76)

122 – Deviatko Aleksey /Девятко Алексей/ (Latvia) (75)

121 – Kovalchuk Yuliya /Ковальчук Юлия / (Estonia) (74)

120 – Mikhnyonoka Sanita /Михнёнока Санита/ (Latvia) (73)

119 – Kovtun Vitaly /Ковтун Виталий/ (Latvia) (72)

118 – Kloppe Elans /Клоппе Эланс/ (Latvia) (71)

117 – Filipova Veronika /Филипова Вероника/ (Estonia) (70)

116 – Udod Edgar /Удод Эдгар/ (Estonia) (69)

115 – Rumyantsev Andrey /Румянцев Андрей/ (Estonia) (68)

114 – Dombrovsky Ralf /Домбровский Ральф/ (Latvia) (67)

113 – Zolotikhs Arturs /Золотихс Артурс/ (Latvia) (66)

112 – Dorofeyev Victor /Дорофеев Виктор/ (Estonia) (65)

111 – Pershina Valery /Першина Валерия/ (Czech) (64)

110 – Sunuplya Sanita /Сунупля Санита / (Latvia) (63)

109 – Odumanov Dmitry /Одуманов Дмитрий/ (Latvia) (62)

108 – Zharov Edgar /Жаров Эдгар/ (Latvia) (61)

107 – Maslakova Alexandra /Маслакова Александра/ (Latvia) (60)

106 – Kaits Kriistina /Каитс Криистина/ (Estonia) (59)

105 – Saulitis Kaspars /Саулитис Каспарс/ (Latvia) (58)

104 – Kruminsh Karlis /Круминьш Карлис/ (Latvia) (57)

103 – Popov Rodion /Попов Родион/ (Estonia) (56)

102 – Pezhenkov Roman /Пеженков Роман/ (Latvia) (55)

101 – Romanov Aleksey /Романов Алексей/ (Latvia) (54)

100 – Sova Dalia /Сова Далия/ (Latvia) (53)

99 – Krivonosov Denis /Кривоносов Денис/ (Latvia) (52)

98 – Rim Anzhyolika /Рим Анжёлика/ (Estonia) (51)

97 – Porsev Vitaly /Порсев Виталий/ (Latvia) (50)

96 – Banasevich Yuliya /Банасевич Юлия/ (Estonia) (49)

95 – Tikhonov Eduard /Тихонов Эдуард/ (Russia) (48)

94 – Erlats Karlis /Эрлатс Карлис/ (Latvia) (47)

93 – Romanov Dimitrii /Романов Димитрий/ (Latvia) (46)

92 – Ilgach Victoria /Илгач Виктория/ (Latvia) (45)

91 – Danay Alyona /Дунай Алёна/ (Latvia) (44)

90 – Makarov Pavel /Макаров Павел/ (Estonia)

89 – Paju Thomas /Паю Томас/ (Estonia)

88 – Belyi Oleg /Белый Олег/ (Russia) (43)

87 – Sigalov Yuris /Сигалов Юрис/ (Latvia) (42)

86 – Tolmakova Tatyana /Толмакова Татьяна/ (Russia) (41)

85 – Duganova Maria /Дуганова Мария/ (Russia) (40)

84 – Semyonov Aleksey /Семёнов Алексей/ (Russia) (39)

83 – Nechkalyuk Andrey /Нечкалюк Андрей/ (Russia) (38)

82 – Teslia Evgeny /Теслиа Евгений/ (Russia) (37)

81 – Kolosova Anna /Колосова Анна/ (Russia) (36)

80 – Veshnyakov Sergey /Вешняков Сергей/ (Latvia) (35)

79 – Topchy Bogdan /Топчий Богдан/ (Latvia) (34)

78 – Kalmus Marek /Кальмус Марек/ (Estonia) (33)

77 – Naastre Trynu /Наастре Трину/ (Estonia) (32)

76 – Kovalyov Denis /Ковалёв Денис/ (Latvia) (31)

75 – Alberts Arturs /Албертс Артурс/ (Latvia) (30)

74 – Sulevs Nauris /Сулевс Наурис/ (England) (29)

73 – Pinegin Alexander /Пинегин Александр/ (Lithuania) (28)

72 – Yuryaks Sandis /Юрякс Сандис/ (Latvia) (27)

71 – Kostygov Artyom /Костыгов Артём/ (Latvia) (26)

70 – Stepenko Robert /Степенко Роберт/ (Latvia) (25)

69 – Stepenko Dmitry /Степенко Дмитрий/ (Latvia) – 24

68 – Rosenberg /Паул-Еерик Росенберг/ (Estonia) – 23

67 – Keyo Kelement /Кейо Келемент/ (Estonia) – 22

66 – Kaido Sirge /Каидо Сирге/ (Estonia) – 21

65 – Vutsans Magnus /Вуцанс Магнус/ (Latvia) – 20

64 – Shkedova Ekaterina /Шкедова Екатерина/ (Russia) – 19

63 – /Овюс Махмуд Ахмад Алмухайсен/ – 18

62 – Yukalo Oksana /Юкало Оксана/ (Latvia) – 17

61 – Malinina Elena /Малинина Елена/ (Estonia) – 16

60 – Malinin Vitaly /Малинин Виталий/ (Estonia) – 15

59 – Savenko Igor /Савенко Игорь/ (Russia)

58 – Shmatchenko Anton /Шматченко Антон/ (Latvia) – 14

57 – Knysh Victor /Кныш Виктор/ (Latvia) – 13

56 – Zazdravnyh Andrey /Заздравных Андрей/ (Latvia) – 12

55 – Gubsky Evgeny /Губский Евгений/ (Russia)

54 – Levans Andrey /Леванс Андрей/ (Latvia) – 11

53 – Vitautas Shefeldas /Витаутас Шефелдас / (Lithuania) – 10

52 – Victoria Ivashchenkova /Виктория Ивашченкова/ (Lithuania) – 9

51 – Malinina Violetta /Малинина Виолетта/ (Estonia) – 8

50 – Fyodorov Dmitry /Фёдоров Дмитрий/ (Latvia) – 7

49 – Rodinkov Daniil /Родинков Даниил/ (Latvia)

48 – Zuzuk Roman /Зузук Роман/ (Ukraine) – 2

47 – Galyuga Volodymyr /Галюга Володимир/ (Ukraine) – 1

46 – Storozhenko Maxim /Стороженко Максим/ (Latvia) – 6

45 – Serov Yury /Серов Юрий/ (Israel) – 15

44 – Nadyonny Tatyana /Надённая Татьяна/ (Russia)

43 – Haryutin Roman /Харютин Роман/ (Russia)

42 – Scherbakov Yury /Щербаков Юрий/ (Russia)

41 – Makhsumov Sergey /Махсумов Сергей/ (Latvia)

40 – Dudov Andrey /Дудов Андрей/ (Latvia)

39 – Polyakov Dmitry /Поляков Дмитрий/ (Latvia)

38 – Lopukhov Denis /Лопухов Денис/ (Latvia)

37 – Losev Aleksey /Лосев Алексей/ (Latvia)

36 – Tauno Heynmets /Тауно Хейнметс/ (Estonia)

35 – Gedzyun Anatoly /Гедзюн Анатолий/ (Latvia)

34 – Andreyev Anatoly /Андреев Анатолий/ (Latvia)

 

No 10/14/2010 līdz 04/14/2011, saskaņā ar Eiropas Savienības programmu “ESF”, “Fitnesa centrs” zālē – treneru zāles trenera specialitātē tika apmācīti 7 dalībnieki. Visa apmācības programma bija 968 stundas un tika apmaksāta ar ES stipendijām. Sekmīgi beiguši šo programmu: Marina Kruglova, Evgenijs Košeljonok, Eduards Babenko un Mihails Juhno.

33 – Bumbulis Gunars /Бумбулис Гунарс/ (Latvia)

32 – Kruminsh Karlis /Круминьш Карлис/ (Latvia)

31 – Rozentals Agnis /Розенталс Агнис/ (Latvia)

30 – Antonovich Marina /Антонович Марина/ (Estonia)

29 – Savelyev Eduard /Савельев Эдуард/ (Latvia)

28 – Tsirulis Ivars /Цирулис Иварс/ (Latvia)

27 – Andis Kaspars /Андис Каспарс/ (Latvia)

26 – Murniyeks Andreys /Мурниекс Андрейс/ (Latvia)

25 – Kazaks Maxim /Казакс Максим/ (Latvia) – 5

24 – Klevs Arturs /Клевс Артурс/ (Latvia)

23 – Mikniyene Ilona /Микниене Илона/ (Lithuania)

22 – Tarvidas Ramunas /Тарвидас Рамунас/ (Lithuania)

21 – Antonov Vladimir /Антонов Владимир/ (Russia) – 4

20 – Zagrebayev Vladimir /Загребаев Владимир/ (Russia) – 3

19 – Gereyko Ivar /Герейко Ивар/ (Latvia)

18 – Protas Oleg /Протас Олег/ (Ukraine)

17 – Lintunen Tero /Линтунен Теро/ (Finland)

16 – Leptschin Martina /Лепчин Мартина/ (Croatia)

15 – Tkachenko Victor /Ткаченко Виктор/ (Estonia)

14 – Shevtsov Alexander /Шевцов Александр/ (Estonia)

13 – Konstantinov Konstantin /Константинов Константин/ (Latvia)

12 – Alexandrov Vitaly /Александров Виталий/ (Latvia)

11 – Visotskis Aivars /Висоцкис Айварс/ (Latvia)

10 – Zhuras Oleg /Журас Олег/ (Lithuania)

9 – Malek Mikhail /Малек Михаил/ (Russia)

8 – Basov Andrey /Басов Андрей/ (Russia)

7 – Kauppilo Rechel /Кауппило Речел/ (Brazil)

6 – Lyubomirov Alexander /Любомиров Александр/ (Latvia)

5 – Kosenko Pavel /Косенко Павел/ (Estonia)

4 – Murnikovene Natalya /Мурниковене Наталья/ (Lithuania)

3 – Pugachyova Svetlana /Пугачёва Светлана/ (Russia)

2 – Misyavichene Irina /Мисявичене Ирина/ (Lithuania)

1 – Misyavichus Saulius /Мисявичус Саулиус/ (Lithuania)

Treneru Sertifikātu Numuri

Lai iegūtu jebkādus jautājumus par apmācību un oficiāla sertifikāta iegūšanu, lūdzu, sazinieties ar – wff@inbox.lv